Türkçe İngilizce

Emzirmeyi Aşk'la Sonlandırma Programı

Emzirmeyi sonlandırma kararı, “ne zaman, nasıl sonlandırmak” gerektiği önemli bir karardır. BİREYSEL yöntemler uygulamak gerekir. Bu dönemin şefkatle sonlandırılması, ilişkinizin bir sonraki boyuta zarar görmeden taşınmasını sağlayabilir. Bu konuda çok soru gelmesi üzerine sizlere bu programı hazırlama gereği duydum çünkü bu kararı en doğru şekilde vermeniz ve uygulamanızı istiyorum. Aklınızda “ne kadar süre emzirmeli, ek gıdaya nasıl geçmeli, hangi yiyeceklerle başlamalı, çalışmaya başlayınca mı emzirme sonlandırılmalı, çalışırken de emzirmeli mi, yeni hamile kaldım, büyük bebeğimi de emzirmeli miyim? emzirirsem riski nedir” gibi sorularınız varsa, bana bu program ile ulaşabilirsiniz. Emzirmeyi sonlandırma konusunda sizin ve bebeğinizin hazır olmasına göre ilerliyoruz. Bebeğinizin izin verdiği yere kadar, onun ritmine saygı duyarak, kademeli azaltma yöntem ile emzirmeyi şefkatle sonlandırıyoruz.

Emzirmenin sonlandırılması aşamasında kendinizi üzgün, yalnız, suçlu veya depresif hissetmeniz son derece doğal. İleri yardım için desteklemeye hazır olduğumu unutmayın.

Bu program kimler için uygundur?

- Emzirmeyi zamana yayarak sonlandırmak isteyen anneler

- Nasıl yapılacağı konusunda destek almak isteyen anneler

Bu program kimler için uygun değildir?

- Bebeğinin gelişimsel sürecinde gece uyanmalarının sıklaşığı, ağlama krizlerinin arttığı, memeye düştüğü dönemlerde emzirmeyi sonlandırmak isteyenler için uygun değildir. 

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.emzirmedanismanligi.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2024