Türkçe İngilizce

Süt Arttırıcı ve Emzirmeyi Kolaylaştırıcı Önlük Seti

 "Aşk'la besle" önlüğü ve emzirme olumlamaları

Merhaba sevgili anneler, ebedi kızkardeşler;

Bu emzirme önlüğü ile sizlerle kucaklaşıyor olmanın

 mutluluğunu yaşıyorum.

Bu önlüğün benim kollarım olduğunu hayal ederek,

sizi ve yavrunuzu bu önlük gibi sevgiyle kucaklıyorum.

Bu önlüğün yavrunuzu aşk’la beslemenize yardımcı olmasına niyet ediyorum.

Kısaca, önlüğün keşfedilme hikayesini paylaşmak isterim. Bizzat desteklediğim emzirme destek sistemi ile emziren annelerin, yaz mevsiminin keyfini çıkaramadıklarını, havanın mis gibi olduğu günlerde bile eve kapanmak zorunda olduklarını gördüm. Ve üzüldüm. Çünkü eve kapalı kalmak hem bebeği, hem anneyi bunaltıp, emzirme sürecini de güçleştiriyordu. Sonra yüreğimde bir canlılık hissettim ve aldım elime kalemi… Bu işi nasıl keyifli ve basit hale getirebiliriz derken, yüreğimin kaleminden işte bu önlük bir anda beden buluverdi.

Kumaş seçiminde pamuklu tercih ettim çünkü minicik kalplere yumuşacık dokunmak istedim. Müslin bezler, rüzgarlı havada hafif yapısı nedeniyle uçuşuyor ve göğüslerin görünmesine neden olabiliyor. Annelerden aldığım geri bildirimler müslin bezlerin kullanımının zor olduğu yönündeydi. Ayrıca 60-90 mlt arasındaki süt kabını tutmak için kumaş dokusu yeterli sağlamlıkta değil.

Sarı rengi seçtim çünkü sarı; insanlık tarihi boyunca şifalandırma için kullanılır, umutsuzluğu ortadan kaldırır, sıcaklık ve neşenin rengidir. Çocukların öğrenmesini kolaylaştırıcı yönü de vardır. Minik kalpler bu sarı örtünün altında aşkla beslenmeyi kolay öğrenir.

Bu önlükle birlikte size emzirme olumlamalarını da armağan ediyorum. Çünkü emzirmek; hem beden, hem de ruhun birlikte yaptığı güzel bir dans. Emzirmeyi her zaman, hem fiziksel, hem de ruhsal tamamlayıcılar olarak ele alıyorum. Bu nedenle önlüğün tamamlayıcısı bu olumlamalar. Bu olumlamalar, ruhsal ve bedensel gevşemenize yardımcı olarak,  süt akışınızı kolaylaştıracak.

Kesenin içinden bir de emzirme destek sisteminde kullanacağınız beslenme tüpü çıkacak. Sadece bu tüpün değerinin bile 10 ekim 2020 tarihinde çeşitli sitelerde 5 numarasının 23 TL'den satıldığını gördüm. Annelerin zaman zaman bu tüpü bulmakta zorluk yaşadıklarını biliyorum, o nedenle en uygun boy ve marka olan, benim kendi pratiklerinde kullandığım tüpü de yerleştirmeden, edemedim.

Özetle, bu önlük, bir ihtiyacın karşılanmasına hizmet etmesi için tasarlandı, özenle hazırlandı ve sizlerin kullanımıyla can bulacak. Şifa olsun…

NOT: Emzirme destek sisteminin kullanım bilgilerini, hazırladığım küçük kitapçıkta bulabilirsiniz. Trendyol'dan da bu ürüne ulaşmanız mümkün.

 

Emzirmeyi Kolaylaştırıcı Önlük Seti

Emzirmeyi Kolaylaştırıcı Önlük Seti

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.emzirmedanismanligi.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2024